::Hakkımızda::
::Dalyan Hakkında::
::Konaklama::
::Fiyat Listemiz::
::İletişim::

Ailelere, çiftlere ve arkadaş gruplarına yönelik çeşitli seçenekler sunmaktayız; 2 katlı apartlarda  oturma odası ve yatak odaları , tüm apartların sadece1 yatak odasında klima bulunmaktadır, diğer odalar için vantilatör kiralayabilirsiniz.Her apartta düşük bir ücretle kullanabileceğiniz güvenkik dolapları ( save-box )  bulunmaktadır.

3 değişik apart  tipimiz vardır ;

A tipi ; Bu geniş alanlı ve güzel bir şekilde döşenmiş olan apartlarımız iki kat olarak kurulmuş ve 6 kişiliktir. 1 çift kişlik yatak odası 1 iki ayrı yatağın bulunduğu yatak odası ve salon bölümünde 2 çek-yat bulunmaktadır.Bu apartlarımızda bir tanesi saç kurutma makineli 2 banyo tuvalet bulunmaktadır .Salona açık planlı olan mutfak kısmında yemek yapmanız için gereken 4lü ocak ,kettle (elektrikli su ısıtıcısı), çeşitli mutfak gereçleri  bulunmaktadır .Bununla birlikte bu apartlarda 3 balkon ana yatak odalarında klima ,telefon ve güvenlik dolabı bulunmaktadır.

 

B Tipi Apartlar;Bu apartlar tek katlı olup 4 kişi kapasitelidir..1 tane iki ayrı yataklı yatak odası  ve salon bölümünde 2 Çek yat bulunmaktadır.Bu apartlarda 2 balkon  ve yatak odasında klima  A tiplerde olduğu gibi mutfak kısmında yemek yapmanız için gereken 4lü ocak ,kettle (elektrikli su ısıtıcısı), çeşitli mutfak gereçleri , telefon ve güvenlik dolabı bulunmaktadır.

 

 

C Tipi apartlar: Bu apartlar daha küçük olup Çatı katı şeklindedir.Tavanlar ahşap döşemeli olup iç kısımları da gelneksel Türk motifleriyle döşenmiştir.. 4 kişi kapasitelidir..1 tane iki ayrı yataklı yatak odası  ve salon bölümünde 2 Çek yat bulunmaktadır.Tek banyoludur ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Mutfak kısmında yemek yapmanız için gereken 1li elektrikli ocak ,kettle (elektrikli su ısıtıcısı), çeşitli mutfak gereçleri , telefon ve güvenlik dolabı bulunmaktadır.Bu tip apartlarımız tek balkonludur ve yatak odası klimalıdır
 

Tüm haklari Alpay Can ACAR'a aiitir. Kaynak gösterilmeden / izin alınmadan sitedeki herhangi bir materyal kullanılamaz.

© 2007 - VILLA GARDENIA info@villagardeniaapart.com